„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.”

Mark Twain

 

Wprowadzamy nowy produkt, jakim są spersonalizowane wakacje.

Znudziły Ci się wakacje typu all inclusive? Chcesz przeżyć przygodę życia? Jechać w miejsca, których nie zobaczysz podczas wycieczek z biura podróży?

Chcemy Ci pokazać kawałek kraju do którego jedziesz, ludzi, ich codzienne czynności, poznać tamtejsze smaki i zwyczaje ludzi.

Nikt nie narzuca ci tempa zwiedzania, nikt nie zabiera Cie w miejsca, które Cię tak naprawdę nie interesują. My wytyczamy Ci trasę, rezerwujemy miejsce noclegowe zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Nie ważne, czy wybierasz się na wczasy z rodziną, z przyjaciółmi, miesiąc miodowy, czy nawet podróż biznesową. Powiedz nam tylko, czego oczekujesz, a my resztę zrobimy za Ciebie.

Każda wycieczka jest spersonalizowana i ułożona specjalnie dla Ciebie i ludzi z którymi podróżujesz. Wycieczki mogą mieć charakter luksusowy, może być to tak zwana „objazdówka” samochodem, samolotem, weekend poza miastem, wakacje pod namiotem, czy romantyczny miesiąc miodowy.

W swojej karierze mamy już wyjazdy miesięczne po Stanach Zjednoczonych, Gruzji (Ukraina- Krym, Rosja, Gruzja i Turcja), Turcja, Hiszpania i Portugalia, Walia, Szkocja, Wielka Brytania, Praga, Chorwacja i Austria.

Zadzwoń do Nas, a my opowiemy Ci wszystko ze szczegółami. Przeżyj z nami przygodę swojego życia.