Zrzut ekranu 2013-03-19 (godz. 10.05.27)

 

Do każdego klienta staramy się podejść indywidualnie, aby droga do celu jakim jest nauczenie się języka obcego była również przyjemnością. Pomożemy każdemu niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania oraz profilu zawodowego.

 

Dążymy do maksymalnego zadowolenia z naszych usług, zapewniając widoczne i trwałe rezultaty.

Przystosujemy nasze zajęcia specjalnie dla Ciebie, jeżeli interesuje Cie tematyka z zakresu ekonomii, bankowości, medycyny, farmacji, prawa, czy innych.

Przygotowujemy do różnego rodzaju egzaminów począwszy od Fox, egzaminu szóstoklasisty, gimnazjalnego, matury (rozszerzonej i podstawowej), FCE, CEA i innych.

Jesteśmy w stanie dopasować się do wymogów klienta jeżeli chodzi o częstotliwość zajęć oraz terminy spotkań. Zajęcia mogą się odbywać zarówno rano, jak i wieczorem.

Proponujemy zajęcia grupowe, indywidualne, w naszej placówce oraz w domu klienta. W naszej placówce zajęcia odbywają się z urządzeniami, takimi jak tablica multimedialna oraz rzutnik, tak, aby zajęcia były jeszcze ciekawsze i wiedza się lepiej przyswajała. Podczas zajęć wykorzystujemy prezentacje, urywki filmów i wywiadów, piosenki i książki, kładziemy nacisk na użyteczność języka i jego wykorzystywanie w różnych dziedzinach życia, ponieważ naszym priorytetem jest zapewnienie najlepszej jakości pomocy dydaktycznych.

Nasze nowatorskie spojrzenie na nauczanie jest oparte na długoletnim doświadczeniu w nauczaniu, chcemy połączyć to co najlepsze w uczeniu tradycyjnym, modyfikując je i ciągle ulepszając wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta.

 

Kładziemy nacisk na:

  • praktyczne wykorzystanie języka,
  • przekazywanie materiału w sposób interesujący i dopasowany dla każdej grupy wiekowej,
  • dopasowanie się do naszych kursantów
  • stałe ulepszanie naszej bazy dydaktycznej
  • periodyczne badanie satysfakcji klienta.